Utánpótlásfoci: derekasan küzdöttünk - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Utánpótlásfoci: derekasan küzdöttünk

U19 II. osztály. Szekszárdi UFC–Mol Vidi FC 0–7 (0–2). Jv.: Nagy I. Szekszárd: Zimmermann – Jákob (Pirgi), Kovács R., Acsádi (Bősze, Juhász G., Tóth D. (Rák), Béla (Székely Z.), Kapéter K., Bacsi (Juhász B.), Farkas-Kozics, Farkas K. Edző: Dienes Pál.

Gól: Horváth B. (3), Balogh Á., Laczkó, Zólyomi, Szileszki.

Dienes Pál: – Megint 60-70 percig jól tartottuk magunkat, a végén fölénk kerekedett a Vidi.

U17. Mol Vidi FC–Szekszárdi UFC 7–2 (1–2). Jv.: Gyana. Szekszárd: Csima (Benke) – Gyetvai, KAPÁS, Patai, Piukovics, WIRTH D., TÖRÖK Á. (Szlavikovics), Brandt (Szombat), Körmöci, Bíró A. (Nemes), Gáll. Edző: Teszler Vendel.

Gól: Urbán (2), Koppermann (2), Érczkövi (2), Hajdinger, illetve Wirth, Török Á.

Teszler Vendel: – Úgy funkcionáltunk mint egy csapat, csak sajnos a végén kiütköztek erőnléti hiányosságaink.

U16. Mol Vidi FC–Szekszárdi UFC 5–1 (3–0). Jv.: Boros. Szekszárd: FAZEKAS GY. – Adorján, Bús, Sütő (Márton), Fehér Z. (Vodli), GELLÉR, Cselenkó, Pilisi, Matus (Schiszler), TEMESI (Rácz G.), Kovács M. (Varga I.). Edző: Igor Teszlics.

Gól: Bozai (3), Kövesdi, Fogas, illetve Márton P.

Igor Teszlics: – A mérkőzésre rányomta a bélyegét, hogy az első félidő utolsó percében két gólt kaptunk. A második játékrészben partiban voltunk nagynevű ellenfelünkkel.

U13 I. osztály. Szekszárdi UFC–Mol Vidi FC 1–1 (1–0). Jv.: Szabó P. Szekszárd: Bakodi – Somorjai, Kárpáti, Juhász Á., Csapó, Kiss K., László M., Pohankovics, Máté Cs., Renczes, Ignácz. Edző: Koch László.

Gól: Ignácz, illetve Molnár K.

Koch László: – Az előny megszerzése után nagyon fegyelmezetten védekeztünk, ebből a zárt védekezésből 1–0 után több gyors és ígéretes támadást tudtunk vezetni, amit sajnos nem sikerült góllal befejezni. Összességében reális a döntetlen a labdát többet birtokló ellenfelünkkel szemben. A múlt héten mutatott játékunkhoz képest ez óriási előrelépés a nagy múltú Videoton ellen. Minden játékosom dicséretet érdemel.