Nincs meg a bravúr, a bronzéremért játszhatnak futsalos lányaink - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Nincs meg a bravúr, a bronzéremért játszhatnak futsalos lányaink

Nem sikerült a bravúr, az Agenta Girls Szekszárd FC 3–2-re kikapott az Astra Kiskunfélegyháza Bulls otthonában, így Micskó Márk csapata a harmadik helyért játszhat.

Csapatunk egy hete hazai pályán a 2–2-re végződött rendes játékidőt követően hosszabbításban maradt alul (2–4), s bár a mai mérkőzésen a 32. percig vezetett, a hajrában a rutinos hazaiak eldöntötték a továbbjutást.

Női NB I, elődöntő 2. mérkőzés. Astra Kiskunfélegyháza Bulls–Agenta Girls Szekszárd FC 3–2 (1–1). Kiskunfélegyháza. Jv.: Márkus A. (Patyi B., Kiss A.). Szekszárd: Hargas –  Ganczer, Megyes, Buchmüller, Horváth K. Csere: Lelovics, Kágyi, Fábián, Beke. Edző: Micskó Márk.

Gólszerzők: Dikanová (16.), Szabó B. (32.), Krascsenics P. (37.), illetve Beke A. (18.), Horváth K. (21.).

Továbbjutott: az Astra kettős győzelemmel, 7–4-es összesítéssel.

Az, hogy melyik csapat lesz az ellenfelünk, csak vasárnap este a Brandmission Artifex Tolna-Mözs és a Hajdúböszörményi TE összecsapása után, vagy jövő héten dől el. A HTE az első találkozón 5–1-es győzelmet aratott.