Rossz vendégek, az Astra hosszabbításban győzött az elődöntő első meccsén - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Rossz vendégek, az Astra hosszabbításban győzött az elődöntő első meccsén

A ráadás döntött a Kiskunfélegyháza ellen.

Női futsal NB I, rájátszás elődöntő 1. mérkőzés.

Agenta Girls Szekszárd–Astra-4IG-Kiskunfélegyházi Bulls FC 2–4 (0–0, 2–2). – hosszabbítás után. Jv.: Hartung (Pekoli, Kiss).

Szekszárd: Hargas – Ganczer, Megyes, Buchmüller, Horváth K. Csere: Kágyi, Fábián, Vöfély, Beke. Edző: Micskó Márk.

A két együttes legutóbbi egymás elleni mérkőzésen fölényesen győzött az Astra, amely vasárnap este a rendes játékidőben is közelebb állt a győzelemhez. A hajrában Fábián Rebeka az utolsó előtti percben lőtt góljával hosszabbításra mentette a párharc első mérkőzését. A 2x5 perces ráadás a vendégekről szólt: a válogatott, kétszeres gólkirálynő Nagy Anett két percen belül kétszer megvillantotta képességeit, duplája eldöntötte az első felvonást. Az április 14-én, szombaton 12.00 órakor kezdődő második összecsapáson győznünk kell, ha be akarunk jutni a fináléba.

Gólszerzők: Horváth K. (28.), Fábián (39.), illetve Halászi (29.), Krascsenics (34.), Nagy A. (47., 48.).

A másik párharcban a Hajdúböszörmény hazai pályán 5–1-re legyőzte a Brandmission Artifex Tolna-Mözs alakulatát.