Utánpótlásfoci: átgázoltunk a Bonyhádon - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Utánpótlásfoci: átgázoltunk a Bonyhádon

U19 III. osztály, Délnyugati-csoport. Szekszárdi UFC–Bonyhád VLC 7–3 (3–1). Jv.: Szappanyos. Szekszárd: Fekete (Szarka, 74.) – Hajpál, Ágics, ACSÁDI, Rák (Sárközi, 55.), TÓTH D., JAKAB, Kovács G. (Szentes, 55.), Balog (Csorvási, 63.), Bajusz, Major. Edző: Dienes Pál.

Gólszerzők: Tóth D. (5., 21., 63.), Major (14.), Acsádi (54.), Ágics (70.), Jakab (89.), illetve Erni (57., 87.), Sásdi (25.).

Dienes Pál: – Az első játékrészben szervezetten és egységesen játszottunk, ilyen arányú győzelmünk is megérdemelt.

U17. Szekszárdi UFC-Bonyhád VLC 6–0 (4–0). Jv.: Petrovics. Szekszárd: Zimmermann – JÁKÓB, BŐSZE (Brandt, a szünetben), Juhász G., Kovács R., Novák, Kapéter (Török, 69.), Pirgi (Kapás, 69.), WIRTH (Fazekas T., a szünetben), FARKAS-KOZICS, Farkas K. Edző: Teszler Vendel.

Gólszerzők: Bősze (22., 37.), Wirth (11.), Novák (21.), Kovács R. (77.), Török (90.).

Teszler Vendel: – Az első félidőben mutatott kiemelkedő játékunk után a szünet után már ellaposodott a mérkőzés.

U15-ös és U14-es csapatunk szabadnapos volt.