A Homokhátságban megszerezte első idegenbeli győzelmét felnőttcsapatunk - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

A Homokhátságban megszerezte első idegenbeli győzelmét felnőttcsapatunk

Az NB III-as focibajnokságban meggyőző játékkal nyertünk a Mórahalom otthonában.

Közép-csoport, 5. forduló. Mórahalom VSE–Szekszárdi UFC 0–2 (0–1). Jv.: Hanyecz (Flinta, Pogonyi).

Mórahalom: Krnács – Lászik, Puskás Cs., Hrabovszki (Busa, a szünetben), Magyar, Fábián I. (Várda, 74.), Podonyi, Zsoldos, Bokányi, Szücs Sz., Szalma (Zámbó, a szünetben). Vezetőedző: Vojnic-Zelic Sasa.

Szekszárd: Filipánics – Márton E., Károly V., Arena Á., Dallos – LÉKÓ, Kozics (Juhász M., 75.), TURI T., BUDAI (Hegedűs M., 75.) – Bata Cs. (Preininger, 62.), FEJES. Vezetőedző: Kvanduk János.

Az első félidőben jól és veszélyesen játszottunk, nem engedtük kibontakozni a hazai együttest. Többször már a támadóharmadban elvettük a labdát a sárga-feketéktől. A szünet után offenzívabb szellemben futballozott a vendéglátó, átadtuk a kezdeményezés lehetőségét Puskáséknak, de a csapatrészek tengelyében több jó egyéni teljesítménnyel nagyon masszívak voltunk – taktikusan játszva szereztük meg a három pontot.

Gólszerzők: Turi T. (16.), Fejes (85.).

Kvanduk János: – Nagyon jó játékkal szimpatikus ellenfelet sikerült legyőzni.