Továbbra is szárnyalnak U14-eseink!

2023-10-26

A hétvégén, sorozatban már a hetedik győzelmét aratta U14-es együttesünk. A Kaposvölgye gárdáját 13-0 arányban győzték le hazai pályán, így továbbra is veretlenül, 100%-osan vezetik a bajnokságot. A mérkőzés után a játékosok közül Gyarmati Zsülien és Kovács Sándor, valamint vezetőedzőjük, Dr. Balogh István értékelt.

“Nagyon büszke vagyok a játékosaimra! Nem feltétlenül az eredmény miatt, hanem azért, mert igazi csapatként álltunk bele ebbe a mérkőzésbe, már az első perctől kezdve. Domináltunk végig, érezhető volt az erő és a csapategység a fiúkban a teljes kilencven perc alatt. Szerényen, alázatosan, illetve kiemelném, hogy önzetlenül álltak hozzá a mérkőzéshez. Végre nem az számított, hogy ki rúgja a gólt, hanem „A Csapat” került előtérbe! Ismét bebizonyították, azt, amit mi képviselünk – Tisztelet, Kitartás, Alázat – melyeket még a játékvezető is megjegyzett nekünk! Jövő héten a PEAC csapatához látogatunk. Egy igencsak nehéz mérkőzésre számítok, de továbbra is törekszünk a 100%-os mérlegünk megtartására!” – nyilatkozott Dr. Balogh István, vezetőedző.

“Véleményen szerint a sikerünk egyik kulcsa, hogy nagyon jók az edzések, illetve eléggé fárasztóak is mellette. Ami még nagyon fontos, hogy mesterünk mindig úgy csinálja, hogy ezek mellett boldogan is teljenek a tréningek, jó legyen a hangulat. Pista bá’ mindig kihozza mindenkiből a 100 százalékot az edzéseken,  a meccsen pedig a 200 százalékot várja el mindenkitől! Legutóbb hazai pályán fogadtuk a Kaposvölgye csapatát és mindenki úgy jött be az öltözőbe, hogy nyerni fogunk, de ugyanakkor tudtuk, hogy ez egy nehéz meccs lesz. Az első félidő nagyon jól sikerült mert 6-0 arányban vezettünk, de senki nem bízta el magát, mindenki mondta szerényen kell tovább menni, ahogy a mesterünk kérte. Nagyon köszönjük ezt is az edzőnknek, mert rengeteget foglalkozik velünk már több, mint egy éve! Köszönjük a sok külön edzést meg azt, hogy a szabad idejében is azt szeretné mindig, hogy fejlődjünk. Nagyon szépen köszönjük a  szüleinknek is, mert nélkülük nagyon lenne minden. Továbbá azt is köszönöm, hogy ebben a csapatban játszhatok. Ha bajnokságot szeretnénk nyerni akkor ugyan így, mint eddig, meg kell érte dolgozni és ugyan így kell továbbra is teljesíteni! Hajrá fiúk, hajrá Szekszárd!” – foglalta össze Gyarmati Zsülien.

“Nagyon örülök, hogy egy ilyen nagyszerű csapat tagja lehetek. Az edzőnknek nagyon sokat köszönhetünk, rettentő sokat fejlődtünk, mióta ő foglalkozik velünk. A csapat nagyon egyben van jó az összhang köztünk, ez a meccseken elért eredményeken is meglátszik. Mindenkiben megvan a kellő motiváció de azt is tudjuk, hiába nyertünk ennyi meccset, nem szállhatunk el magunktól és minden mérkőzésen a maximumot kell kihozzuk magunkból. Kis lépcső fokonként haladunk a céljaink felé, szeretnénk bajnokságot nyerni és egy magasabb osztályban szerepelni. Reméljük ez az összetartás és a kitartó edzés munka meghozza a gyümölcsét. Hajra Szekszárd!” – osztotta meg gondolatait Kovács Sándor a mérkőzés után.