Remek szezonkezdet az U14-nél

2023-09-17

Szenzációsan kezdte a szezont az U14-es fiú labdarúgó csapatunk! Az első fordulóban hazai pályán a Dunaföldvár együttesét győzték le 2-0 arányban, utána Nagykanizsán egy 10-0-ás diadalt arattak, majd tegnap a szezon rangadóján 5-4-re legyőzték a tavalyi bajnok Siófok FC csapatát!

Jövő héten a PVSK, szintén nagy esélyes, masszív együttesét fogadják fiaink! Az bajnoki rajt történéseiről csapatunk vezetőedzője, Dr. Balogh István foglalta össze gondolatait.

„Elképesztően büszke vagyok a fiúkra! Így kell elkezdeni egy bajnokságot! Tavaly tavasszal mindössze egy vereségünk volt a Siófok csapata ellen! Idén a Siófok ugyanúgy kezdte ellenünk, mint tavaly! Már a 22. percben 3-0 arányban vezettek! Jött az ivószünet, és játékrendszert váltottunk, majd mondtam a kétségbeesett játékosoknak, hogy hiszek bennük! Meg tudják csinálni és nyerni fogunk! Megfordítjuk! Így is történt, hiszen 20 perc alatt egyenlítettünk! A második félidőben a Siófok vezetés szerzett ismét, de onnantól kezdve már mi uraltuk a mérkőzést. A végén 5-4 arányban tudtunk nyerni! Nagyon hosszú az út, de szeretnénk megnyerni a bajnokságot, de elsődlegesen a játékosok fejlődését kell előtérbe helyezni! Hozzátenném a sikerhez, hogy a tíz éves edzői pályafutásom alatt ilyet még soha nem éltem meg, hogy 3-0-ról a csapatom fordítani tudjon!”nyilatkozta Dr. Balogh István, vezetőedző.