Nagyon gyenge összecsapáson nem született gól

2019-10-06

Közép-csoport, 9. forduló. Szekszárdi UFC–Taksony SE 0–0. Jv.: Kubicsek (Szvetnyik, Molnár A.).

Szekszárd: Mityók – KIRÁLYHÁZI, MÁRTON E., DUDÁS, Füredi – Arena Á., Budai, Juhász M., Kesztyűs M. (Fejes, 82.) – Vituska I., Péter A. Vezetőedző: Dienes Pál.

Taksony: Ivancsics – Hesz, Kozári, Kákonyi, Szilágyi M., Győri (Patály, a szünetben), Szabó B. (Szalay, 77.), Nyéki, Wágner, Gálfi, Nagy Z.  Vezetőedző: Szabados Tamás.

Mindkét együttes nagyon gyengén futballozott. Terv és elgondolás nélkül erőlködtek a játékosok – helyzet nélkül. Sokszor a labdaátvétel vagy a legegyszerűbb passz is gondot okozott nekik. Ennyi technikai hibát és rossz átadást ritkán látni NB III-as bajnoki mérkőzésen. A csapatok csak a döntetlennek örülhettek, a nézők pedig annak, hogy lefújták a 90 percet.

Dienes Pál: – Kiegyenlített játékot hozó mérkőzésen igazságos döntetlen született.