Kétgólos előnyt szórakozott el Vizdár Zsolt együttese

2019-08-22

Megyei II. osztály, 2. fordulóból előrehozott találkozó. Szekszárdi UFC II.–Mórágyi SE 2–3 (2–0). Szekszárd, műfű. Jv.: Garai (Topálszki, Fehérvári).

Szekszárd: Császár – Lőrinc, Rátkai, Tóth P., KÁRPÁTI – Csende R. (Takács G., 58.), BÉLA M. – Szabó R., Csizmadia (Rupa, a szünetben), Hencz – Csende I. (Őri, 67.). Játékos-edző: Vizdár Zsolt.

Mórágy: Vecsei – Hostyánszki, Lestár, Tóth L. (Decsák, 78.), Sztojka, Kovács K., Ignácz, Földvári, Hesz, Rozgonyi (Töttősi, 78.), Berényi Sz. Edző: Illés Béla.

Az első félidőben a két gól mellett két nagy helyzetet is kialakítottunk a kék-sárgák kapuja előtt. A vendégek ebben a játékrészben nem állították komolyabb próbatétel elé Császárt. A szünetben Illés Béla alapos fejmosásban részesítette labdarúgóit, s talán ennek köszönhetően a mórágyiak vérszemet kaptak és megfordították a találkozót. Ismét igazolást nyert az az axióma, hogy futás nélkül ebben a sportágban nem lehet sikereket elérni.

Gólszerzők: Csizmadia (5., 11-esből), Hencz (35.), illetve Kovács K. (58., 81.), Berényi (77., 11-esből).

Vizdár Zsolt: – Emelt fővel megyünk tovább.

Augusztus 25-én, vasárnap 17.00 órától a Kölesd vendégeként lépünk pályára.