Élményben és eseményekben dús mérkőzés a Bozsikban!

2021-03-14

Káprázatos körülmények között játszhatott a Szekszárdi UFC csapata.

Sajnos pont nélkül tért haza felnőtt együttesünk, de a meccs nagy részében megtudta nehezíteni ellenfele dolgát. Egy biztos, hatalmas élménnyel gazdagodtak a játékosok, hiszen nem minden nap játsza az első tétmeccset a Bozsik Arénában az ember.

Turi Zsolt: „65-70 percig, a 3. bekapott gólig, sokat tettek a fiúk azért, hogy egy ki-ki mérkőzést játszunk, annak ellenére, hogy két ajándék gólt adtunk ellenfelünknek. A harmadik hibánk megpecsélte sorsunkat és onnan már nem volt visszaút. Kiváncsi lennék, ha nincs az az első két nagy baki, mi történt volna, egy biztos, erre az első 65 percre már azért lehet alapozni, és ha így futballoztunk volna az előző két mérkőzésen, biztosan begyűjtjük a 6 pontot! Sajnos olyan súlyos egyéni hibákat vétünk mérkőzésről-mérkőzésre, hogy ezeket nem tudjuk kompenzálni gólokkal és amíg ezeket a hibákat elkövetjük, nagyon nehéz lesz pontot, pontokat szerezni.”

Kezdőcsapat: Pomozi, Füredi, Tratnyek, Fekete, Horog, Rácz, Aszalós, Borbély, Németh, Budai, Péter

Cserejátékosok: Bognár, Héhn, Sütő, Rafael, Béla, Lékó, Wirth

Gólszerző: Horog