A megye egyes Bátaszék SE ellen folytatjuk a felkészülést

2020-02-03

Második edzőmeccsünket játsszuk február 5-én, szerdán 18.00 órától, ellenfelünk a megyei I. osztályú bajnokság harmadik helyén telelő Bátaszék SE lesz. Szőcs Lázár edző együttese eddig két felkészülési mérkőzésen lépett pályára: a Nemesnádudvart 9–3-ra, klubunk U19-es korosztályos alakulatát 3×30 perc játékidő után 5–1-re győzték le. Új játékos a Bátaszékben Kapéter Dominik és Kósa Edmond, mindketten Majoson játszottak legutóbb. Egy alapember távozott a kék-fehérektől, Botos Tamás Ausztriába ment focizni.

Csapatunk több játékosa – Fejes Péter, Juhász Máté, Vituska István és Királyházi Bence – két hetet hagy ki sérülés miatt, az érdemi edzésmunkát jövő héten kezdik, így biztosan nem  lépnek pályára a találkozón.