Utánpótlásfoci: U19-eseink bravúros pontot szereztek az Újpest ellen

2018-11-20

U14 II. osztály. Szekszárdi UFC–Kapsovölgye LUE 5–0 (3–0). Jv.: Bárdos Gutpintér. Szekszárd: Sági (Till) – CZÖVEK, Demkó (Máté Cs.), Takács D. (Schmidt), Domokos, KISS K., Temesi, KISS S., Horváth L. (Buti), Viszmeg (Czingelly), Renczes (Juhász Á.). Edző: Dienes Gábor.

Gólszerzők: Kiss S. (2), Viszmeg, Máté Cs., Czingelly.

Dienes Gábor: – Szép gólokat lőttünk szép támadások után. Ha a befejezéseknél pontosabbak vagyunk, nagyobb arányban is nyerhettünk volna.

U15. Szekszárdi UFC–Kaposvölgye LUE 4–0 (2–0). Jv.: Álló. Szekszárd: Schrenk (Kenéz) – LAJKÓ, Bús (Hüber), László (Sárközi D.), Ábrahám (Balogh Á.), GULYÁS P., Radics (Karaszi), Valkay (Kövesdi), PÉTER D., Kovács M. (Tanos), MARSAI. Edző: Juhász Máté.

Gólszerzők: Gulyás (2), Kovács M. (2).

Juhász Máté: – Az első 45 percben jól játszottunk, a szünet után viszont pontatlanok voltunk. Magabiztos sikerünket nem fenyegette veszély.

U16 II. osztály. Kaposvári Rákóczi BFLA–Szekszárdi UFC 2–1 (1–0). Jv.: Nagy Zs. Szekszárd: Fazekas Gy. – Pilisi, Szlavikovics, Sütő, Fehér, Gellér, Cselenkó (Gulyás P.), Héhn (Schiszler), Matus, Temesi, Kóczián (Bús). Edző: Igor Teszlics.

Gólszerzők: Gyenes, Ádám, illetve Matus.

Igor Teszlics: –

U17. Kaposvári Rákóczi BFLA–Szekszárdi UFC 5–0 (3–0). Jv.: Nagy I. Szekszárd: CSIMA – Gyetvai, Patai (Szabó B.), Piukovics, WIRTH, Szombat (Barth), Török Á., BRANDT, Körmöci, Pál (Simcsik), Gáll. Edző: Teszler Vendel.

Gólszerzők: Dömötör (3), Ángyán, Marci.

Teszler Vendel: – Az első félidőben fölényben játszott a hazai csapat. A szünet után már felvettük a versenyt, de így sem tudtuk szorossá tenni a mérkőzést.

U19. Szekszárdi UFC–Újpest FC 1–1 (0–1). Jv.: Lovasi. Szekszárd: Zimmermann – BŐSZE, JÁKOB, Juhász B., Acsádi, Juhász G., Rák, Kapéter, Bacsi, FARKAS-KOZICS, Bajusz. Edző: Dienes Pál.

Gólszerzők: Farkas-Kozics, illetve Khangura.

Dienes Pál: – Nagyon jól játszó ellenfél ellen bravúrral szereztünk pontot.