Utánpótlásfoci: még benne vannak a hibák a játékunkban

2019-05-07

U17 II. osztály. Szekszárdi UFC–Gyirmót SE Győr 0–3 (0–1). Jv.: Hegedűs. Szekszárd: Fazekas – KAPÁS, Gyetvai  (Bíró), Brandt (Simcsik), PIUKOVICS, Körmöci, Török (Szombat), Szlavikovics (Gulyás), Wirth, ADORJÁN, Barth (Gáll). Edző: Teszler Vendel.

Gólszerzők: Babayigit (2), Szőke.

Teszler Vendel: – Javuló játékot nyújtott csapatom, de még mindig követünk el olyan hibákat, amelyek miatt nem tudjuk a magunk javára fordítani az eredményt.

U16. Szekszárdi UFC–Gyirmót SE Győr 0–5 (0–3). Jv.: Novák. Szekszárd: GELLÉR – Péter, Demkó, Rafael, Fehér (Marsai), Cselenkó (Vodli), Héhn, Matus, Temesi, Péter (Koczián), Szabó Zs. (KOVÁCS M.). Edző: Igor Teszlics.

Gólszerzők: Rimai (2), Szabó, Görcs, Hécz.

Igor Teszlics: – Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy ellenfelünknek gólt ajándékozzunk a 2. percben. Csak a második félidő első felében tudtuk felvenni a lépést riválisunkkal. Ettől sokkal több kell a pozitív eredményhez.