Utánpótlásfoci: erőt meríteni a pozitívumokból

2018-10-15

U13 I. osztály. Siófoki Bányász–Szekszárdi UFC 3–0 (2–0). Jv.: Czár. Szekszárd: Bakodi (Katona) – Somorjai, Kárpáti K. (Döbrösy), JUHÁSZ Á., Csapó (László M.), Kiss K. (Budai), Pohankovics K., Máté Cs., RENCZES (Szász), Ignácz (Szabó Zs.), Takács D. (Benedek). Edző: Koch László.

Gól: Nimsz, Szabó B., Saja.

Koch László: – A labdabirtoklási fölényünket nem tudtuk kihasználni, ez a kialakított helyzetek számában sem mutatkozott meg. A Siófok a védekezési hibáinkat kihasználva – három kontratámadást végig vittek – a maga javára fordította a mérkőzést.

U14 II. osztály. Dombóvári FE–Szekszárdi UFC 0–4 (0–2). Jv.: Szappanyos. Szekszárd: Sági (Kenéz) – Domokos D., CZÖVEK, Viszmeg, Somorjai ( Kárpáti K.) – Temesi A., Csapó A. ( Pohankovics K.) Horváth L. – BUTI Cs., KISS S., Müller A. Edző: Dienes Gábor.

Gól: Kiss S. (2), Temesi A., Müller A.

Dienes Gábor: – A mérkőzés elejétől kezdve támadólag léptünk fel, uraltuk a találkozót. Szép támadásokat vezettünk, gyorsan váltottunk támadásból védekezésbe. Voltak kisebb hibáink, de nem okoztak nagyobb zavart. Ha jobban figyelünk, akkor nagyobb arányban is nyerhettünk volna.

U19 II. osztály. Kaposvári Rákóczi BFLA–Szekszárdi UFC 8–4 (7–0). Jv.: Pekker. Szekszárd: Szarka – Farkas K., Kovács R. (Bősze), ACSÁDI, Juhász G., TÓTH D., Béla, Kapéter K., Bacsi (Rák), Farkas-Kozics (Balogh B.), Jákob. Edző: Dienes Pál.

Gól: Borbély (3), Zentai (2), Németh N., Bradics, Tamás, illetve Acsádi (2), Tóth D. (2).

Dienes Pál: – Két ellentétes félidőt játszottunk. Bízunk benne, hogy a második félidőben mutatott játékunkat tudjuk majd mutatni.

U17. Szekszárdi UFC–Kecskeméti TE 2–11 (1–4). Jv.: Kubicsek. Szekszárd: Csima – KAPÁS, Patai (Tóth H.,), Piukovics, Wirth (Pál T.), Bíró, Török Á., Brandt, Körmöci, Gyetvai (Bicz), Gáll (Nemes). Edző: Teszler Vendel.

Gól: Wirth, Körmöci, illetve Faragó (2), Teixeira, Pécsi, Szalai, Barkóczi, Bessenyei, Fekete, Szedmák, Récsei, Száhl.

Teszler Vendel: – Az előző heti teljesítményünkhöz képest nem előre, hanem visszafelé léptünk. Sem egyénileg, sem csapatban nem tudtuk felvenni a versenyt ellenfelünkkel.

U16. Szekszárdi UFC–Kecskeméti TE 0–6 (0–0). Jv.: Kocsondi. Szekszárd: Fazekas (Bognár) – Schiszler, Szlavikovics (Rácz G.), ADORJÁN (Fehér), Sütő (Vodli), Gellér, Cselenkó, Pilisi, Matus (Márton P.), Temesi, Barth. Edző: Igor Teszlics.

Gól: Bódi (2), Major (2), Bányai, Bodor.

Igor Teszlics: – Ezúttal 45 percig voltunk pariban. Sajnos a második félidő elején bekapott két gól után kinyíltunk, és a vendégek további találatokat szereztek.