Utánpótlásfoci: döntetlenek hétvégéje

2018-10-30

U12 I. osztály. Paksi FC–Szekszárdi UFC 2–2 (1–2). Jv.: Lengyel. Szekszárd: Verhás – Szabján, Varga E., Tóth B., Balogh B., Jáksó (Pintér, 31.), Földesi (Till, 31.), Takács D., Galambos. Edző: Lékó Roland.

Gól: Mózes, Kovács, illetve Takács D., Galambos.

Sirok Olivér, megbízott edző: – Sikerült megnehezítenünk az esélyesebb hazai csapat dolgát. Harciasak voltunk, kis szerencsével akár a három pontot is megszerezhettük volna.

U13. Paksi FC–Szekszárdi UFC 1–1 (1–1). Jv.: Petrovics. Szekszárd: Bakodi (Katona) – Somorjai (Fricsi), KÁRPÁTIi, JUHÁSZ Á. (Pohankovics), CSAPÓ (Döbrösy), Kiss K. (SCHMIDT), LÁSZLÓ M. (Benedek), Máté Cs., RENCZES, Ignácz, Takács D. (Szász). Edző: Koch László.

Gól: Sinka, illetve Ignácz.

Koch László: – Ellenfelünk fölé nőttünk a játék minden elemében, kivéve a gólszerzést. Tovább dolgozunk azon, hogy ez a különbség az eredményben is megmutatkozzon. Gratulálok játékosaimnak az első nagypályás szezonban mutatott játékához.

U15 II. osztály. PVSK–Szekszárdi UFC 1–1 (1–0). Jv.: Drávafalvi. Szekszárd: Schrenk (Sági) – Balogh Á. (Kövesdi), Lajkó, Bús, LÁSZLÓ Cs., ÁBRAHÁM, Gulyás, Radics, Péter D., KOvács M., MARSAI. Edző: Juhász Máté.

Gól: Kerényi, illetve Marsai.

Juhász Máté: – Az első félidőben mentálisan nem voltunk a topon, pontatlanul és sok hibával játszottunk. A második játékrész végére találtunk igazán magunkra. Minden csapatnak vannak rossz periódusai. Úgy  gondolom, ebben a korban normális a játékosok rapszodikus teljesítménye.

U14. PVSK–Szekszárdi UFC 5–1 (4–0). Jv.: Tóth Á. Szekszárd: Kenéz (Till M.) – Demkó, Juhász Á. (Renczes L.), Czövek, Domokos – Viszmeg, Temesi, Máté Cs. (László M.) – Kiss K. (Kárpáti K.), Takács D. (Ignácz B.), Karaszi (Hüber). Edző: Dienes Gábor.

Gól: Tavali (2), Mitrovik (2), Csőkör, illetve László M.

Dienes Gábor: – Rajtunk kívül álló okok miatt egyéni hibákból kaptunk gólokat, amit nem engedhetünk meg magunknak egy ilyen mérkőzésen, mert az ellenfél azonnal kihasználja. A második félidőben mentalitásban feljavultunk, felnőttünk ellenfelünkhöz. Egy félidőnyi előnyt nem szabad adni egy rangadón.