Utánpótlásfoci: az ősz legjobb meccsét játszotta U16-os csapatunk

2018-11-13

U16 II. osztály. Szekszárdi UFC–Újpest FC 1–3 (1–1). Jv.: Kertész Z. Szekszárd: Fazekas – Adorján, Sütő (Barth), Fehér Z. (Szlavikovics), GELLÉR, Cselenkó, PILISI, MATUS, Héhn (Kóczián), Temesi, Schiszler. Edző: Igor Teszlics.

Gól: Matus, illetve Antal, Tóth B., Kopunovics. Kiállítva: Adorján (UFC, 88.).

Igor Teszlics: –  Az ősz legjobb meccsét játszottuk. Csalódottak vagyunk, de ilyen a sport. A következő  három mérkőzésünkön arra törekedünk, hogy meglegyen a hőn áhított első győzelem.

U17. Szekszárdi UFC–Újpest FC 1–9 (0–5). Jv.: Kiss Sz. Szekszárd: CSIMA – Kapás, Gyetvai, Patai (Szombat), Piukovics, WIRTH, Bíró A. (Szabó B.), Brandt, KÖRMÖCI, Török Á. (Pál), Gáll (Simcsik). Edző: Teszler Vendel.

Gól: Körmöci, illetve Földes (3), Nagy Zs. (2), Zaka, Hajdu, Mascsák, Patai (öngól). Kiállítva: Kapás (UFC, 23.).

Teszler Vendel: – A korai kiállítás és tizenegyes megpecsételte sorsunkat. Létszámfölényét jól kihasználta felkészültebb fővárosi ellenfelünk.

U19. Gyirmót SE Győr–Szekszárdi UFC 4–0 (2–0). Jv.: Rózsa. Szekszárd: Zimmermann – BŐSZE (Balogh B.), Jákób, Juhász B. (Rák), Acsádi, Juhász G., BÉLA, Kapéter K., Bacsi, Bajusz (Székely Z.). Edző: Dienes Pál.

Gól: Mayer (2), Felde (2).

Dienes Pál: – Az első félidőben több lehetőségünk volt, de a mérkőzés kimenetelét nagyban befolyásolta, hogy az első félidő hajrájában kétgólos hátrányba kerültünk.