Utánpótlásfoci: az alacsonyabb korcsoportokban győzelemmel zártuk a szezont

2018-11-27

U14 II. osztály. Szentlőrinci SE–Szekszárdi UFC 1–9 (1–2). Jv.: Gellén. Szekszárd: Sági B.(Till M.) – Renczes L. (Sárközi D.), Czövek, CZINGELLY, Domokos – Viszmeg (Somorjai), Máté Cs., Csapó (Hüber) – Kárpáti (Kiss S.), IGNÁCZ (Bakodi), KISS K. (Tanos). Edző: Dienes Gábor.

Gólszerzők: Katona, illetve Kiss S. (3), Ignácz (2), Máté, Kiss K., Kárpáti, Tanos.

Dienes Gábor: – Jó felfogásban játszó ellenféllel szemben kiváló első félidőt produkáltunk: tudtunk reagálni a letámadásra, illetve a mélyebb védekezésre is. Riválisunk a második félidőre elfáradt, gyors támadóinknak nagyobb területek maradtak a gólszerzésre. Gratulálok mindkét csapatnak.

U15. Szentlőrinc SE–Szekszárdi UFC 0–8 (0–4). Jv.: Takács G. Szekszárd: PÉTER J. (Schrenk) – Lajkó, LÁSZLÓ Cs., Ábrahám, Radics (Karaszi), Valkay (Demkó), PÉTER D., Kovács M., Kövesdi (Horváth L.), Temesi, MARSAI. Edző: Juhász Máté.

Gólszerzők: Péter D. (3), Marsai (2), Radics, Kovács M., László.

Juhász Máté: – Gratulálok játékosaimnak őszi teljesítményükhöz! Jó és magabiztos játékkal zártuk az évet.

U16 II. osztály. Szolnoki MÁV–Szekszárdi UFC 5–1 (3–1). Jv.: Benyovszki. Szekszárd: Bognár – Adorján, Sütő (Rácz G.), Fehér, Gellér, Cselenkó, Héhn (Bús), Gulyás P., Kóczián (Vodli), Pilisi, Schiszler. Edző: Igor Teszlics.

Gólszerzők: Kanálos (2), Gazsi, Hajdú, Lukovszky, illetve Héhn.

U17. Szolnoki MÁV–Szekszárdi UFC 2–1 (2–0). Jv.: Fekete. Szekszárd: Csima – SZLAVIKOVICS, Patai, Piukovics, WIRTH, Bíró A., Török Á., Brandt, KÖRMÖCI, MATUS, Nemes (Szabó B.). Edző: Teszler Vendel.

Gólszerzők: Lakatos, Kurdics, illetve Piukovics.

Teszler Vendel: – Az idény legjobb játékával pontot kellett volna szereznünk. Nem a jobb teljesítmény döntött, hanem a szerencse ellenfelünk javára.

U19. Szekszárdi UFC–Nyíregyházi Spartacus 1–4 (0–2). Jv.: Szűcs G. Szekszárd: Zimmermann – Bősze, Acsádi, Juhász G. (Balogh B.), Tóth D., Béla, Kapéter K., Bacsi (Juhász B.), Farkas-Kozics, Bajusz, Farkas K. (Rák). Edző: Dienes Pál.

Gólszerzők: Acsádi, illetve Kovács N. (2), Trencsényi, Bakó. Kiállítva: Bősze (UFC, 70.).

Dienes Pál: – A kidolgozott helyzeteink alapján szorosabbá tehettük volna a találkozót.