U19-es együttesünk győzött, de a végén izgulni kellett

2020-11-09

Regionális bajnokság U19, 11. forduló. LUA Baja–Szekszárdi UFC 1–2 (0–1). Jv.: Fehérvári. Szekszárd: Bognár – ADORJÁN, Cselenkó, Piukovics, Sütő (Bicz), Gellér, TÖRÖK Á. (Szabó Zs.), Héhn, Matus (Wirth), Vodli (Kapás), Temesi (Szombat). Edző: Koch László.

Gólszerzők: Szilasi, illetve Sütő, Török Á.

Koch László: – Remekül kezdtük a találkozót, 15 perc után három-négy góllal is vezethettünk volna, azonban mindössze egy helyzetünket tudtuk gólra váltani. A szünet után kiegyenlítettebb lett a játék, a második gólunk után túlságosan kiengedtünk, így izgulni kellett a végén a három pont megszerzéséért.

U17. LUA Baja–Szekszárdi UFC 1–3 (0–1). Jv.: Bacsi. Szekszárd: PÉTER – Czövek, Lajkó (Schrenk), RAFAEL, Ábrahám, GULYÁS P., Temesi, Péter D., Kanalas (Kövesdi), Budi (Kenéz), Horváth L. (Demkó). Edző: Juhász Máté.

Gólszerzők: Kovács M., illetve Kanalas, Gulyás P., Péter D.

Juhász Máté: – A szezon első rangadóját játszottuk. Gyorsan vezetést szereztünk, azt gondolom az egész mérkőzésen irányítottuk a játékot. Gratulálok csapatomnak a győzelemhez.