U14-es alakulatunk több mint egy tucatszor vette be a lőrinciek kapuját

2019-04-29

U19 II. osztály. Szekszárdi UFC–Szeged-GA 1–2 (0–1). Jv.: Kiss II. G. Szekszárd: Fazekas – Wirth, Jákob, Acsádi (Székely), Juhász G., Kovács R. (Kapéter K.), Tóth D., Béla (Juhász B.), Farkas-Kozics, Bajusz (Bacsi), Farkas K. Edző: Dienes Pál.

Gólszerzők: Béla, illetve Bús, Vitéz.

Dienes Pál: – A játék képe alapján mindenképpen pontot érdemeltünk volna.

U17. Békéscsaba–Szekszárdi UFC 13–2 (7–0). Jv.: Kiss A. Szekszárd: Bognár – KAPÁS, Gyetvai, Brandt, Piukovics, KÖRMÖCI, Török Á. (Szombat), Szlavikovics, Bíró, Simcsik (Gulyás), Gáll. Edző: Teszler Vendel.

Gólszerzők: Kasik (5), Trescsula (2), Papp Sz. (2), Socos, Szász, Oláh, Dávid, illetve Körmöci, Brandt.

Teszler Vendel: – Sokat hibáztunk, jól játszó ellenfelünk kihasználta a megingásainkat.

U16. Békéscsaba–Szekszárdi UFC 7–2 (3–2). Jv.: Szénási. Szekszárd: Péter – Demkó, Rafael, Fehér Z., GELLÉR, Cselenkó, Héhn, Matus (Bús), Adorján, Péter (Budi), Szabó Zs. (Rácz G.). Edző: Igor Teszlics.

Gólszerzők: Varga Z. (4), Sinkó, Furár, Palik, illetve Gellér, Matus.

Igor Teszlics: – A hosszú utazás rányomta a bélyegét a játékunkra. Mindent azonban nem lehet erre fogni, ennyi rossz egyéni teljesítménnyel nem lehet jobb eredményt elérni.

U14 II. osztály, Délnyugat. Szekszárdi UFC–Szentlőrinci SE 13–0 (3–0). Jv.: Weitner Á. Szekszárd: Kenéz (Sági) –  Horváth L.(Sándor B.), Szász Z.(Renczes), CZÖVEK, Domokos– Viszmeg (Hüber), TEMESI, Berényi (Tanos), CZINGELLY – Karaszi (BUTI), László M.(Takács D.). Edző: Dienes Gábor.

Gólszerzők: Buti (4), Temesi (3), Czövek, Karaszi, László M., Takács D., Hüber, Czingelly.

Dienes Gábor: – Sok technikai hibával kezdtük a mérkőzést, ennek ellenére megnyugtató, háromgólos előnnyel vonultunk szünetre. A  második félidőben nem hagytunk területet ellenfelünknek, és ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattunk.