Több volt a Rákosmente elleni találkozóban az egy pontnál

2019-04-28

NB III Közép-csoport, 25. forduló. Szekszárdi UFC–Rákosmente KSK 1–1 (0–1). Jv.: Szalai (Gyürüsi, Mitók).

Szekszárd: Lékai – FEJES, Arena Á., Károly V. – Rácz F., Kvanduk J. (Turi T., 65.), BUDAI, Füredi – Dombi G. (Tóth T., 65.), MÁRTON E., HEGEDŰS M. Vezetőedző: Kvanduk János.

Rákosmente: Ordasi – Simita, Lucz (Lovász, 87.) , Horváth G., Balaskó, Aranyos, Horváth B. (Bányai, 81.), Horváth P. (Korozmán, 68.), Villányi, Vattai, Kiss D. Vezetőedző: Gálvölgyi István.

Jó színvonalú mérkőzésen ezúttal többet támadtunk, mint a korábbi találkozóinkon. Az első félidő utolsó percében öngóllal szerzett vezetést a Rákosmente. A szünet után nagy erőket mozgósítottunk a gól(ok)ért, de végül csak egyenlíteni tudtunk.

Gólszerzők: Márton E. (62.), illetve Arena Á. (öngól, 44.).

Kvanduk János: – A legjobb tavaszi teljesítményünket nyújtottuk, többet érdemeltünk volna egy pontnál.