Tíz meccses átkot törtünk meg a Kozármisleny vendégeként

2020-10-10

Bravúros győzelemmel vetettünk véget a tíz meccse tartó nyeretlenségi szériánknak az NB III-as focibajnokságban.

Közép-csoport, 13. forduló. HR-Rent Kozármisleny–Szekszárdi UFC 0–2 (0–2). Jv.: Bana (Perák, Páhoki).

Kozármisleny: Somogyi – Talabér (Berdó, 55.), Füredi Sz., Kocsis – Szabó D. (Juhász L., 81.), Horvát G. (Kozics, 81.), Fenyvesi (Ulakity, 87.), Márkvárt P. (Babinszky,  a szünetben), Turi T. – Kirchner, Hampuk. Vezetőedző: Jelena Richárd.

Szekszárd: Szűcs K. – Fekete M., Márton E., Rácz Á., Béla D. – Németh K. (Királyházi, 76.), Kvanduk J., Lékó, Budai D., Fejős Á. (Horog, 87.) – Fejes P. (Mayer, 78.). Vezetőedző: Dienes Pál.

A meccs összképe alapján megérdemelt győzelmet arattunk. Az első játékrészben két kontragóllal szereztünk előnyt. A második félidőben az eredmény megtartására törekedtünk, a védekezésünk ezúttal végre hibátlanul működött. Győzelmünkkel megszakítottuk a hazaiak hat meccse tartó veretlenségi sorozatát, míg csapatunk tíz nyeretlenül megvívott találkozó után örülhetett ismét három bajnoki pontnak. Gólszerzők: Fejes P. (10.), Németh K. (21.).

Dienes Pál: – Sokat vártunk erre a győzelemre, nagyon örülünk.