Széteső csapat, két kiállítás, sima zakó

2020-08-30

Zsinórban ötödik meccsünkön nem tudtunk pontot szerezni az NB III-as focibajnokságban.

Közép-csoport, 7. forduló. Szekszárdi UFC–Hódmezővásárhelyi FC 1–4 (0–1). Jv.: Bana (Perák, Páhoki).

Szekszárd: Mityók – Kvanduk J., Márton E. (Mayer M., 81.), Arena Á., Rácz Á. – Királyházi, Budai, Wirth, Németh K. – Péter A., Fejes P. (Horog, 81.). Vezetőedző: Dienes Pál.

Hódmezővásárhely: Weszelovszky – Huszár, Selyem (Rau, 88.), Darida (Gyüre, 78.), Bata K., Koncz, Tapiska, Orosz, Ludánszki, Katona, Pleszkán (Gyürki, a szünetben). Vezetőedző: Szűcs Róbert.

Az elején néhány szöglettel riogatott a Hódmezővásárhely, aztán felbátorodtunk, s Fejes Péter akár a vezetést is megszerezhette volna. Hosszabb ideig a vendég kapu előtt tudták tartani a labdát a mieink, így váratlanul jött a vásárhelyiek vezető találata. A szünetig további lehetőségeink voltak, de azok is kimaradtak.
Fordulás után a mezőnyben gyűrték egymást a csapatok, aztán Budai Dávidot kiállította a játékvezető, így még nehezebb helyzetbe kerültünk. Ezt a vendégek kihasználták, majd Péter Antal szépítő gólja után ismét betaláltak. A meccs végén kettős kiállítás borzolta a kedélyeket.

Gólszerzők: Péter A. (64.), illetve Ludánszki (29.), Bata K. (63.), Tapiska (72.), Gyüre (94.). Kiállítva: Budai (52.), Királyházi (86.), illetve Koncz (86.).

Dienes Pál: – Az első kiállításig megvolt a lehetőségünk a pontszerzésre, de utána az ellenfél megkontrázott bennünket.