Nem tudta kihasználni a riválisok pontvesztését a Szekszárd!

2022-03-21

Nem sikerült kihasználni a tabella közepén elhelyezkedők pontvesztését, ezzel maradt ugyan abban a pozícióban felnőtt csapatunk. Hiába volt partiban az első félidőt követően Turi Zsolt csapata, jelenleg a dobogó 3. helyét elfoglaló Balassagyarmat, két gyors góllal eldöntötte a mérkőzést!

Turi Zsolt: „Az első félidő egy kiegyenlített játékot hozott, mindkét csapat szerzett 1-1 gólt. De ezt követően nem tudtunk élni a lehetőséggel, hogy partiban vagyunk a 3. helyezettel és szokásunkhoz híven a második félidőben úgy jöttünk ki, hogy sikerült 15 perc alatt elveszíteni a meccset. Nagyon gyengék voltunk a párharcokban, nem tudtuk felszedni a második labdákat, rengeteg technikai hibát vétettünk. Én úgy gondolom, hogy ez a játék bárki ellen kevés lett volna. Van olyan nap amikor egy csapatnak nem megy a játék és többen az alatt teljesítenek, mint amire képesek, de azért vagyok egy kicsit bosszúsabb mert azt a tüzet nem láttam a játékosokban, amit az előző két meccsen igen, ráadásul ezzel a győzelemmel előrébb tudtunk volna lépni a tabellán.”

Kezdőcsapat: Pomozi, Béla, Tratnyek, Rácz Á., Fekete, Rácz F., Lékó, Gellér, Horog, Budai, Wirth

Cserék: Matesz, Juhász, Péter, Gulyás, Arena, Rafael, Vodli

Gólszerző: Budai Dávid