Nem tudott bizonyítani mumusa ellen NB III-as csapatunk

2019-04-07

Közép-csoport, 22. forduló. Szekszárdi UFC–Makó FC 0–1 (0–0). Jv.: Maml (Vörös, Rózsás).

Szekszárd: Szűcs K. – KVANDUK JÓZSEF, ARENA Á. (Tóth D., 83.), Károly V., HEGEDŰS M. – Budai – Márton E., Rácz F., Lékó (Dombi G., 72.), Turi T. (Major, 78.) – Tóth T. Vezetőedző: Kvanduk János.

Makó: Füstös – Podonyi (Magyar, 82.), Tamaskó, Lászik, Kóródi – Molnár J., Varga R., Gémes (Lipták, 78.), Szabó A. – Babolek (Széll, a szünetben), Zsoldos. Vezetőedző: Kolozsvári János.

Tíz percen belül két kaput eltaláló lövéssel jeleztük a tabella utolsó helyén álló makóiaknak, hogy számunkra csak a három pont elfogadható. Alacsony energiafelhasználással játszott mindkét együttes, az első negyvenöt percben csapatunk állt közelebb ahhoz, hogy gólt szerezzen. Hasonló játékot hozott a második félidő, próbáltunk a vendégek védelme mögé kerülni, a látogatók kontratámadásaikban bíztak, de végül egy szabadrúgás után esett fejes góllal vitték el a három pontot.

Gólszerző: Tamaskó (70.).

Kvanduk János: – A hozzáállásunkkal, mentalitásunkkal nincs probléma, a képességekkel a támadó harmadban vannak bajok.