Negatív szériába került második számú csapatunk

2020-11-09

Megyei II. osztály, 11. forduló. Szekszárdi UFC II.–Nagymányoki SE 0–2 (0–1). Jv.: Szappanyos (Kardos, Maczik).

Szekszárd: KOCSMÁR – Pilisi (Bicz, a szünetben), RÁTKAI, TORMA, Temesi (Kárpáti, a szünetben) – Csiki, TOLNAI – Sütő, Bierer, Kapás (Szombat, 61.) – Török Á. (Rafael, a szünetben). Edző: Vizdár Zsolt.

Nagymányok: Pakurár – Kosztancsek (Harangi, 82.), Tálas, Kertész, Lajos (Bajkai, 88.) – Buzás A. (Sebestyén J., 88.), Bakó Zs., Kajtár (Sztojka, a szünetben), Horváth B. (Losonczi, 81.), Pál I. – Bodó J. Játékos-edző: Bodó József.

A jól felkészített ellenfél ellen nem volt esélyünk a pontszerzésre, reális eredmény született. Küzdött, harcolt csapatunk, most ennyire tellett. Zsinórban negyedik meccsén maradt nyeretlen Vizdár Zsolt alakulata.

Gólszerzők: Pál I. (27.), Sztojka (70.).

Vizdár Zsolt: – Piros cipőnk már van, az oroszlán, a madárijesztő és a bádogember is velünk van. Most már csak vissza kellene találni a sárga köves útra.