Nagyot harcolva szereztünk újabb, nagyon értékes pontot

2019-04-21

Közép-csoport, 24. forduló. Szekszárdi UFC–Szentlőrinc SE 0–0. Jv.: Leél-Őssy (Nagy M., Rózsa).

Szekszárd: LÉKAI – KVANDUK JÓZSEF, Arena Á. (Tóth T., 90.), Károly, Dudás D., FÜREDI – Turi T., Budai (Fejes, 61.), Lékó (Dombi G., a szünetben) – Márton E., Hegedűs M. Vezetőedző: Kvanduk János.

Szentlőrinc: Hajagos – Nagy R., Havas, Bodó, Németh M. – Nikics, Fenyvesi (Hleba, 74.), Harsányi – Hampuk, Keresztes (Fonyódi, 56.), Sili (Milikics, 77.). Vezetőedző: Turi Zsolt.

Roppant egyszerű forgatókönyv alapján zajlott a mérkőzés. Együttesünk az elmúlt hetekben célravezető, pontokat is hozó, leginkább az olasz foci védjegyévé váló passzív, reaktív futballal rukkolt elő, míg a vendégek őszinte támadófutballjukban bíztak. A 60. perctől szinte egykapuzott a Szentlőrinc, de középen erőltették a támadásaikat, a széleken nem tudták megbontani masszív védőfalunkat.

Kvanduk János: – Hősiesen védekeztünk…