Minden kezdet nehéz, de ennél kicsit többre számítottunk

2019-02-25

U19 II. osztály. Budai FC–Szekszárdi UFC 5–2 (2–1). Jv.: Béres. Szekszárd: Csima – Jákob, Székely Z., Juhász B.,  Wirth, JUHÁSZ G., Tóth D., BÉLA, Bacsi (Balogh B.), Farkas-Kozics, FARKAS K. Edző: Dienes Pál.

Gól: Tóth M. (2), Baráth, Kajzinger, Sebők, illetve Farkas K. (2).

Dienes Pál: – A mutatott játékunk alapján szorosabb mérkőzést érdemeltünk volna.

U17 II. osztály. Szekszárdi UFC–Budai FC 0–9 (0–3). Jv.: Bánfai. Szekszárd: Csima (Fazekas Gy.) – Kapás, Gyetvai (Barth), Pilisi (Nemes), PIUKOVICS, Körmöci, Szombat, Török Á., Szlavikovics, Pál (Szabó B.), Gáll. Edző: Teszler Vendel.

Gól: Borbély (3), Zsámbéki, Jablko, Ábrahám, Balogh B., Fonyódi, Molnár A.

Teszler Vendel: – Minden kezdet nehéz, de ennél jobbra számítottam.

U16 II. osztály. Szekszárdi UFC–Budai FC 1–5 (0–2). Jv.: Georgiu. Szekszárd: Bognár – Gulyás (Simcsik), Demkó, ADORJÁN, Sütő (Bús), Fehér, Gellér, Cselenkó, Héhn (Vodli), Temesi, Schiszler P. (Sárközi R.). Edző: Igor Teszlics.

Gól: Sütő, illetve Székely B. (3), Schiszler G., Mészáros V.

Igor Teszlics: – Az első félidőben két egyéni hibából hátrányba kerültünk. A szünetben rendeztük a sorainkat, szépítettünk, átvettük az irányítást, de újabb elkerülhető gólt kaptunk. Úgy gondolom végig meccsben voltunk, ellenfelünk negyedik találata azonban lezárta mérkőzést.