Még az ínyencek is csettintettek bravúros góljaink láttán

2020-09-26

Megyei II. osztály, 5. forduló. Aparhanti SE–Szekszárdi UFC II. 1–4 (0–3). Jv.: Mihálovics (Pekoli, Farkas R.).

Aparhant: Kovács L. – Heidecker, Minker E., Buzás T., Árpa, Molnár D. (Jakab A., a szünetben), Hegyi (Müller M., 83.), Máté B., Kajtár, Jakab (Batta, a szünetben), Molnár N. (Buzás M., 75.). Edző: Köő László.

Szekszárd: Császár – Őri (Ábrahám, 86.) TÓTH P., Adorján (Matus, a szünetben) Lőrinc – PULCZ, RÁTKAI – TOLNAI, CSIZMADIA (Bognár Zs., 75.), Bierer (Budi, 75.) – Csende I. (Vodli, 80.). Játékos-edző: Vizdár Zsolt.

Parádés gólokkal – Rátkai mintegy 50 méterről emelte át az ex-bonyhádi Kovács Lászlót – és jó játékkal győztünk. A második félidőben már kiegyenlítettebb lett a mérkőzés, ennek ellenére sok helyzetet dolgoztunk és hagytunk ki.

Gólszerzők: Buzás T. (49.), illetve Csizmadia (8.), Tolnai (22.), Rátkai (31.), Csende I. (78.). Kiállítva: Máté B. (Aparhant, 91.).

Vizdár Zsolt: – A lenyugvó napnak is van ereje.