Kovács Róbert négy góllal szomorította a Kaposvölgyét

2019-10-22

U19 III. osztály, Délnyugat. Szekszárdi UFC–Kaposvölgye LUE 7–0 (5–0). Jv.: Farkas R. Szekszárd: Csima – Balogh B., Piukovics, Körmöci, Juhász G., KOVÁCS R., Török Á. (Barth), Béla M., Kapéter K., Juhász B., Szombat (KAPÁS). Edző: Teszler Vendel.

Gólszerzők: Kovács R. (4), Béla M., Körmöci, Juhász B.

Teszler Vendel: – A mérkőzés egyes időszakaiban jól és eredményesen játszottunk. De sajnos voltak olyan periódusok is, amikor összjátékban sokat hibáztunk.

U17. Szekszárdi UFC–Kaposvölgye LUE 3–0 (1–0). Jv.: Farkas. Szekszárd: Péter J. (Schrenk) – Gulyás, Adorján, Rafael, Sütő (Budi), Bicz (László), Péter D. (Rácz G.), Héhn, Vodli (Kovács M.), Ábrahám (Lajkó), Marsai (Szabó Zs.). Edző: Koch László.

Gólszerzők: Péter D., Héhn, Budi.

U15 II. osztály, Délnyugat. LUA Baja–Szekszárdi UFC 1–1 (1–0). Jv.: Garai. Szekszárd: TILL M. – Demkó Á., CZÖVEK S., DOMOKOS D., Horváth L.(Tanos M.) – MARSAI M., Temesi A., Ignácz B. – Buti Cs., Karaszi D.(Szabó Zs.), KANALAS I. Edző: Dienes Gábor.

Gólszerző: Kanalas.

Dienes Gábor: – Lejátszottuk első rangadónkat, amit nem kezdtünk jól. Túlságosan mélyen védekezett a középpálya, aminek következtében nem tudtuk segíteni a támadóinkat. A második félidőben feljebb jöttünk, tudtuk irányítani a mérkőzést. A sokadik lehetőségünket gólra váltottuk, így egy pontot elhoztunk riválisunktól. Az ilyen meccseken nem szabad egy félidőnyi előnyt adni ellenfelünknek.

U14. LUA Baja–Szekszárdi UFC 0–1 (0–0). Jv.: Allaga. Szekszárd: Wéber (Katona)– Juhász Á., Renczes, Kárpáti, András (NINAJ BLENDRI), Kiss K. (Fricsi), Takács D., Pohankovics (Gayer), Schmidt (Somorjai), Máté Cs., CSAPÓ A. Edző: Juhász Máté.

Gólszerző: Csapó A.

Juhász Máté: – Ellenfelünk harcosan és fegyelmezetten védekezett, ami megnehezítette a dolgunkat. Mezőnyfölényben játszottunk, de a támadó zónában nem voltunk elég pontosak.