Harcos Amazonok, mégis ötöt lőttünk nekik idegenben

2019-04-08

Női futsal NB I, 20. forduló. Gyulai Amazonok–Szekszárd FC 2–5 (1–2). Jv.: Benyovszky (Kis P., Takács J.).

Szekszárd: Hargas – Megyeri, Vaskovets, Buchmüller, Horváth K. Csere: Kágyi, Lovász, Jarova, Beke, Ganczer. Edző: Micskó Márk.

Csapatunknak fontos volt a három pont megszerzése, hiszen fej fej mellett állunk a Hajdúböszörménnyel a tabella második és harmadik helyén. A hazaiak mindent megtettek, hogy megnehezítsék a dolgunkat, de a második félidőben kijött a játékosállományok közötti különbség, ennek köszönhetően magabiztos győzelmet arattunk az ötödik helyen álló Békés megyei alakulat otthonában.

Gólszerzők: Bálint (8.), Heidt (40.), illetve Megyeri (1., 18.), Vaskovets (21.), Jarova (28.), Buchmüller (32.).

Nem volt könnyű dolgunk, mert többen is sérüléssel bajlódnak. Gratulálok játékosaimnak a győzelemhez és az alapszakasz második helyéhez” – nyilatkozta Micskó Márk.