Gól nélküli döntetlennel búcsúztunk el az évtől

2019-12-01

Tizenegyest is rontottunk a Dunaharaszti vendégeként, így egy pontot szereztünk az NB III-as focibajnokság Közép csoportja idei utolsó fordulójában.

A találkozó hűen tükrözte együttesünk őszi teljesítményét, igazából ezen a meccsen sem találtuk a ritmust. Játékosaink jó iparos módjára tették a dolgukat, de az extrák most is hiányoztak. Ráadásul szerencsénk sem volt, a második félidő közepén ugyanis tizenegyest rúghattunk, de a fontos gólok szerzője, Péter Antal ezúttal nem döntött jól.

NB III Közép-csoport, 17. forduló. Dunaharaszti MTK–Szekszárdi UFC 0–0. Jv.: Dobai J. (Imrő J., Rigó M.). Dunaharaszti MTK: Scheilinger – Torkos, Bíró, Nicsenko (Mészáros D., 80.), Kovács G., Fekete O. (Varga T., 89.), Gacsal, Kántor M., Mendebaba, Rétsági Á., Fekete M. Vezetőedző: Króner Péter.

Szekszárdi UFC: Mityók – Rácz F., Márton E., Dudás D., Füredi (Kvanduk J., 78.) – Királyházi, Arena, Budai D., Kesztyűs M. (Vituska I., a szünetben) – Fejes P., Péter A. Vezetőedző: Dienes Pál.

Kiállítva: Torkos (Dunaharaszti) a 84. percben.

Dienes Pál: – Pontosabb játék kellett volna ahhoz, hogy megnyerjük a találkozót. Elsősorban az idegenbeli eredményekkel lehetünk elégedettek. Sajnos nagyon kevés mérkőzést tudtunk megnyerni.