Fontos pontokat szórtak el megye kettes labdarúgóink

2019-05-18

Megyei II. osztály, 26. forduló. Szekszárdi UFC II.–Tolna VFC II.-Bogyiszló 2–2 (1–0). Jv.: Fogarasi (Szilágyi, Csobot).

Szekszárd: Császár – Torma, Rátkai, Pulcz (Bognár, 85.), Kárpáti – Tóth P., TOLNAI – Csikós, CSIZMADIA (Rupa, 66.), Csende R. (Decsi, 29.) – CSIKI (Pesti Z., 73.). Játékos-edző: Vizdár Zsolt.

Tolna: Bali – Papp T., Schütz, Sós, Gál, Vadas, Kovács G., Bucher, Kneller, Merkl, Csontos (Fögler, 63.). Edző: Szőcs Richárd.

Az első 15 percben felbillent a pálya, a vendégek a félpályáig sem jutottak el. Ezt követően enyhült a szorításunk, de nem lett izgalmasabb a találkozó – a félidő hajrájában egy jogos tizenegyessel szereztünk vezetést. A tolnaiak egyetlen kaput eltaláló lövéssel zárták az első 45 percet.

A szünet után gyorsan megszereztük második találatunkat. A kulcsjátékosok lekerültek a pályáról, elfáradtunk a saját magunk által diktált tempótól, a látogatók pedig négy perc alatt a semmiből találtak két gólt. Amatőr módon engedtük, hogy a Tolna kiénekelje a sajtot a szánkból.

Gólszerzők: Csizmadia (37., 11-esből), Csiki (54.), illetve Gál (76.), Bucher (80.).

Vizdár Zsolt: – Öt perc kihagyás elég volt, hogy elveszítsünk két pontot. Gratulálok a csapat minden tagjának az egész mérkőzésen nyújtott hozzáállásáért és teljesítményért.