Fejes Péter góljával megszereztük első tavaszi győzelmünket

2019-03-23

Közép-csoport, 20. forduló. Szekszárdi UFC–SZEOL SC 1–0 (0–0). Jv.: Bana (Kiss B., Perák).

Szekszárd: Lékai – KVANDUK JÓZSEF, Dudás, Arena Á., Károly V., FÜREDI – RÁCZ F., Budai (Márton E., 41.), Lékó – Dombi G. (Fejes, 56.), Tóth T. (Tóth D., 89.). Vezetőedző: Kvanduk János.

SZEOL: Leindler – Rácz L., Gál, Gajág – Kéri, Pócs, Lévai (Kozics, 76.), Makszimovics (Beretka, a szünetben), Gajda – Horváth P. (Kalmár F., 69.), Péter A. Vezetőedző: Siha Zsolt.

Az eseménytelen első félidőben a kapuk nem igazán forogtak veszélyben. A másodikban már több lehetőséget dolgoztunk ki, a vendégek inkább pontrúgások után veszélyeztettek. Lékai Soma az utolsó percben bravúros védéssel segítette csapatunkat. Sokat tettünk első tavaszi sikerünkért, a győzelmünk megérdemelt.

Gólszerző: Fejes (75., 11-esből).

Kvanduk János: – Örülök, hogy a csapat stabilan játszott. Végre sikerült egy ikszes meccset győzelemmel zárni, bízom a jó folytatásban.