Egygólos meccsen maradtunk alul a fővárosban

2020-08-26

Hiányoztak a jó egyéni teljesítmények, ki is kaptunk az NB III-as focibajnokságban.

Közép-csoport, 6. forduló. Vác FC–Szekszárdi UFC 1–0 (1–0). Budapest, BVSC-sporttelep. Jv.: Dobai (Bereczki, Zahorecz).

Vác: Halasi – Sárosi, Ódé, Bonivárt, Tóth B. – Lukács K., Magos (Szenes, a szünetben), Zámbó, Szalánszki (Rusvay, 70.), Sorecz (Niedermüller, 86.) – Sóron. Vezetőedző: Burzi Attila.

Szekszárd: Mityók – Fekete M. (Gellér, 37.),  Márton E., Arena Á., Rácz Á. – Királyházi, Budai, Wirth (Kvanduk J., 65.), Németh K. – Péter A., Mayer M. (Horog, 80.). Vezetőedző: Dienes Pál.

Ismét egy kiegyenlített meccset játszottunk. Az első játékrészben nekünk voltak lehetőségeink, mégis a Vác szerzett gólt. Ezt követően mezőnyben gyűrték egymást a csapatok. A második félidőben mentünk az eredmény után, de nem tudtuk feltörni a masszívan védekező hazaiak védelmét. Gólszerző: Sóron (19.).

Dienes Pál: – Az első 45 percben megvoltak a lehetőségeink a gólszerzésre. Tipikus egygólos összecsapáson maradtunk alul.