Egy újabb siker óriási lendületet adna a folytatásra

2020-08-11

A hétközi fordulóban hazai pályán vághatunk vissza a Rákosmentének az előző szezonban elszenvedett vereségért.

A Szeged ellen jó iramú, változatos mérkőzést játszottunk, az utolsó húsz percben Fejes Pétertől és Péter Antaltól is jött egy-egy kiváló egyéni megoldás, így meg tudtuk nyerni a találkozót – mondta Dienes Pál. Az első húsz percben mi irányítottunk a szegediek ellen, meg is szereztük a vezetést, de aztán jött egy pontrúgás, amelyből ellenfelünk egyenlített, és utána egy kicsit ránk is jöttek. A fordulás után kiegyenlített volt a játék, s eleinte inkább riválisunknak voltak gólszerzési lehetőségeik. Aztán jött az utolsó húsz perc.”

Dienes Pál  hozzátette: saját közönségünk előtt szeretnénk folytatni jó sorozatunkat. A Rákosmentétől tavaly fájó vereséget szenvedtünk itthon (1–3), most itt a lehetőség a visszavágásra. 2019 októberében Arena Ármin góljával hiába szereztünk vezetést, Kokenszky Norbert mesterhármassal válaszolt. Márton Erik kétmeccses eltiltás miatt nem léphet pályára a kék-fehérek ellen.

Közép-csoport, 3. forduló: Szekszárdi UFC–Rákosmente FC, szerda 17.30 óra.