Egy pontra voltunk jók az NB III-as újonc otthonában

2020-09-27

Zsinórban harmadik meccsünkön végeztünk döntetlenre az NB III-as focibajnokságban.

Közép-csoport, 11. forduló. Körösladányi MSK–Szekszárdi UFC 1–1 (0–0). Jv.: Tóth T. (Szabó F., Vilmányi).

Körösladány: Nagy B. – Krajcsó, Ruzsa, Rádai, Kisari, Zelenyánszki L. (Vastag, 50.), Szántó M. (Szabó Á., a szünetben), Ilyés T., Mácsai, Pusztai A. (Knyihár, 67.), Burai D. Vezetőedző: Fodor Sándor.

Szekszárd: Szűcs K. – Fekete M., Márton E., Rácz Á., Béla D.  – Lékó – Németh K., Arena Á., Budai D., Fejős Á. (Gellér, 9., Horog, 57.) – Mayer M. (Fejes, 75.). Vezetőedző: Dienes Pál.

Nagy iramú, küzdelmes mérkőzésen inkább a második félidőben adódtak lehetőségek mindkét csapat előtt. A döntetlen reális eredmény.  Gólszerzők: Ilyés T. (53.), illetve Márton E. (57.). Kiállítva: Nagy B. (Körösladány, 92.).

Dienes Pál: – A csapat óriásit küzdött a meccsen, megérdemeltük a pontszerzést.