Egy meccsen belül is szélsőséges teljesítményt nyújtottunk

2020-09-14

Megyei II. osztály, 3. forduló. Kisdorogi FC–Szekszárdi UFC II. 3–2 (2–1). Jv.: Knap (Debreceni, Petrovics).

Kisdorog: Preiszig – Schiller A., Varga A., Pálinkás N., Bordi (Pálinkás E., 72.), Dézsi (Hegedűs Cs., 85.), Józsi, Palkó M., Páli (Koszter, 80.), Horváth P., Németh T. Edző: Brunner Attila.

Szekszárd: Császár – ŐRI, Tóth P., Pilisi (Hencz, a szünetben), Torma – Tolnai (Csiki, 60.), Adorján – Lőrinc, Csizmadia (Tóth B., 60.), Csende I. (Beilert, 85.) – Szabó R. (Bognár Zs.,  83.), Játékos-edző: Vizdár Zsolt.

Tizenkét perccel később kezdtük a találkozót, az összeszedett kétgólos hátrányt nem tudtuk ledolgozni. A hazaiak kegyetlenül kihasználták helyzeteiket – együttesünk addig nem fog meccset nyerni, amíg az adódó lehetőségeit nem váltja gólra.

Gólszerzők: Schiller A. (11., 82.), Páli (7.), illetve Lőrinc (29.), Csizmadia (48.). Kiállítva: Lőrinc (Szekszárd, 82.).

Vizdár Zsolt: – Hullámzunk, mint a Balaton.