Bronzcsata: majdnem tízet számoltunk szomszédvári riválisunkra

2019-05-20

Női futsal NB I, a 3. helyért, első mérkőzés. Szekszárd FC–WSH-Palmfood Tolna-Mözs 9–2 (6–0). Jv.: Sipos (Szabó P., Rácz Z.).

Szekszárd: Hargas – Megyeri, Vaskovets, Buchmüller, Beke. Csere: Kovács K., Csóka, Kágyi, Jarova, Horváth K., Csontos, Ganczer. Edző: Micskó Márk.

Csapatunk esélyt sem adott megyei riválisának, már a szünetben 6–0-ra vezetett, s végül egy híján tíznél állt meg. A vendéggárda 7–0-s állásnál egy percen belül szerzett két góllal kozmetikázott az eredményen. Együttesünkben Ganczer Hajnalka, Julija Jarova és Beke Adrienn is duplázott.

Gólszerzők: Beke (7., 13.), Jarova (14., 35), Ganczer (17., 25.), Buchmüller (16.), Kágyi (18.), Csóka (38.), illetve Körmöczi (34.), Szalkai (34.).

A két győzelemig tartó párharc második felvonását május 26-án, vasárnap játsszák Tolnán (17.00 óra).