Blama: hazai környezetben nem tudtunk gólt lőni, viszont hármat kaptunk

2020-10-04

Három gólt kaptunk a második félidőben, így tíz meccse nyeretlenek vagyunk az NB III-as focibajnokságban.

Közép csoport, 12. forduló. Szekszárdi UFC–Taksonyi SE 0–3 (0–0). Jv.: Kubicsek M. (Mózsa Á., Rózsás R.).

Szekszárd: Szűcs K. – Fekete M., Márton E., Rácz Á., Béla D.  – Németh K., Arena, Lékó (Királyházi, 56.), Budai D., Fejős Á. (Horog Á., 72.) – Mayer (Fejes P., 56.). Vezetőedző: Dienes Pál.

Taksony: Palásthy D. – Hesz, Szalai A., Búrány, Gulyás M., Fodor D. (Király M., a szünetben), Simon A., Tóth L. (Félegyházi, 84.), Kun L., Pesti D., Tóth F. (Balázs R., 72.). Vezetőedző: Schőn László.

Ezúttal sem tudtunk kilábalni a hullámvölgyből. Az első játékrészben még 0–0-ra álltunk a Taksony ellen, de a szünet után a vendégek három gólt is szereztek, így biztosan győztek. Felnőttcsapatunk immár tíz mérkőzés óta nyeretlen.

Gólszerzők: Simon A. (49., 54., az elsőt tizenegyesből), Búrány (78.).

Dienes Pál: – Gyengén játszottunk.