Az egyéni hibák okozták a vesztünket Újvárosban

2020-11-29

Közép-csoport, 20. forduló. Dunaújváros–Szekszárdi UFC 2–1 (1–0). Dunaújváros, zárt kapuk mögött. Jv.: Juhász B. (Halmai, Holpár).

Dunaújváros: Orczy – Varga Zs., Barta, Hompót, Báló – Gráczer (Jakab, a szünetben), Barna Zs. – Áman, Novák, Dorogi (Halász, 93.) – Szepessy. Vezetőedző: Jakab Elek.

Szekszárd: Szűcs K. – Kvanduk J., Márton E., Rácz Á. (Horog, 69.), Arena Á., Béla D. (Budai D., 77.) – Wirth (Királyházi, 63.), Gellér (Lékó, 77.), Fejős Á., Németh K. – Mayer M. Vezetőedző: Turi Zsolt.

Amire készültünk, azt játékban megvalósítottuk. Voltak lehetőségeink a gólszerzésre, de ezzel nem tudtunk élni. Hiába nyomtuk oda ellenfelünket a saját kapujához a második félidőben, nem sikerült az egyenlítés.

Gólszerzők: Barna (23.), Szepessy (53.), illetve Mayer M. (57.).

Turi Zsolt: – Egy olyan találkozót veszítettünk el, amit a játék képe alapján nyernünk kellett volna. Sajnos az egyéni hibákat, amiket mérkőzésről mérkőzésre elkövetünk, nem tudjuk kompenzálni.