A szünet után csak egyetlen együttes volt a pályán Szentlőrincen

2018-10-08

A második 45 percre teljesen „elfogytunk” a baranyai városban.

NB III Közép-csoport, 9. forduló. Szentlőrinc SE–Szekszárdi UFC 2–0 (0–0). Jv.: Kubicsek (Vörös, Rózsás).

Szentlőrinc: Pacéka – Nagy R., Bodó, Havas, Németh M. – Fenyvesi, Hleba – Sili (Kisari, 92.), Fonyódi (Keresztes, 55.), Harsányi – Tihanyi (Bata K., 83.). Vezetőedző: Turi Zsolt.

Szekszárd: Lékai – Kvanduk J. (Rácz F., a szünetben), Dudás D., KÁROLY V., FÜREDI – ARENA Á., Nagyváradi, Turi T., Hegedűs M. (Csigi, 75.) – Lékó, Fejes (Major, 64.). Vezetőedző: Kvanduk János.

Az első félidőben mindkét oldalon adódtak lehetőségek. Amíg a foci volt előtérben nyerhettünk volna, az ember-ember elleni párharcokban azonban jobbak voltak a piros-feketék. A szünet után fizikálisan elfogyó csapatunk fölé nőtt a Szentlőrinc. A második játékrész alapján megérdemelten nyertek a hazaiak.

Gólszerzők: Németh M. (56.), Sili (91.). Kiállítva: Fenyvesi (Szentlőrinc, 43.).

Kvanduk János: – Az első félidőben megteremtettük a győzelem lehetőségét, a másodikban megágyaztunk a vereségnek.

A bajnokság állása: 1. Szentlőrinc 21 pont, 2. Szeged-GA 20, 3. Dunaújváros 20, …7. Szekszárd