A második félidőben mutatott játékunkra építhetünk a jövőben

2018-10-28

Zsinórban negyedik vereségünket szenvedtük el.

Közép-csoport, 12. forduló. FC Dabas–Szekszárdi UFC 2–0 (2–0). Jv.: Dobai (Török S., Török K.).

Dabas: Scheilinger – Molnár S., Csendes, Szenes, Fitos (Seregy, 66.), Sárközi N., Crkvenjakov (Sándli, 75.), Erős, Fritz, Földes (Csepregi, 61.), Eördögh. Vezetőedző: Erős Károly.

Szekszárd: Lékai – Nánási (Juhász M., 68.), Károly V., Dudás D. – Márton E., Arena Á. (Nagyváradi, 21.), Lékó (Csigi, 75.), Füredi – Kvanduk József, Budai – Turi T. Vezetőedző: Kvanduk János.

A meccs előtt Fejes Péter jelezte, nem tudja vállalni a játékot, Arena Ármin pedig a harmadik percben megsérült. Amíg az ő ápolásával és cseréjével voltunk elfoglalva, az ellenfél kétszer kihasználta létszámfölényét. Vállalható, jó teljesítményt nyújtottunk, ám zsinórban negyedik vereségünket szenvedtük el, ez pedig aggodalomra ad okot. Ha labdarúgóink a második félidőben mutatott teljesítményüket nyújtják, akkor jó pontszámmal és helyezéssel zárhatjuk a szezont.

Gólszerzők: Fitos (12.), Szenes (18.).

Kvanduk János: –  A második 45 percben már az kaptam, amit vártam, ez hitet ad a további munkához. Lassan megtaláljuk kulcsjátékosaink helyettesítésének a módját.