Utánpótlásfoci: sikeres hétvége

2018-10-24

U13 I. osztály. Szekszárdi UFC–Pécsi MFC 1–0 (0–0). Jv.: Sipos. Szekszárd: BAKODI – Somorjai (CSAPÓ), Kárpáti (Schmidt), Juhász Á. (Benedek), KISS K. (SZABÓ ZS.), László M., Pohankovics, MÁTÉ CS., Renczes, Ignácz, Takács D. Edző: Koch László.

Gól: Szabó Zs.

Koch László: – Jól kezdtük a mérkőzést. Több komoly lehetőségünk is volt az első húsz percben, aztán teljesen kiegyenlítetté vált a találkozó. Örülök annak, hogy kapott gól nélkül zártuk az összecsapást, és hogy a csereként beszálló játékosok tudtak lendíteni a második félidei játékunkon.

U15 II. osztály. Szekszárdi UFC–Kozármisleny FC 5–0 (0–0). Jv.: Szappanyos. Szekszárd: Fuják (Schrenk) – Balogh Á. (Kövesdi), Bús, László Cs., Ábrahám, Gulyás, Radics, Müller, Valkay (Sárközi D.), Péter D., Kovács M., Marsai. Edző: Juhász Máté.

Gól: László Cs. (2), Kovács M. (2), Marsai.

Juhász Máté: – Gratulálok csapatomnak a győzelemhez. Úgy gondolom, végig uraltuk a mérkőzést. Az első húsz percben pontatlanok voltunk, de a meccs többi részével elégedett vagyok. Örülök, hogy a játékunk egyre kombinatívabb!

U14. Szekszárdi UFC–Kozármisleny FC 6–0 (5–0). Jv.: Fogarasi. Szekszárd: Sági – Demkó, Czövek, Budai G., Domokos D. – VISZMEG, KARASZI D., Horváth L. (Hüber Á.) – Szász Z. (Döbrösy B.), KISS S. (Fricsi Sz.), Buti Cs. (Tanos M.). Edző: Dienes Gábor.

Gól: Kiss S. (3), Karaszi D., Buti Cs., Fricsi Sz.

Dienes Gábor: – Az egész mérkőzésen a mi akaratunk érvényesült, nagyon jó mentalitással játszottunk. Sokat birtokoltuk a labdát, szép támadásokat vezettünk és remek gólokat szereztünk. Önzetlenek voltak a játékosok, ami megmutatta, hogy az összjátékunk magas szintű is lehet. Meglátszott az öszecsapáson a heti munkánk. Csak gratulálni tudok csapatomnak!