Nincs vége az idegörlő hajrának - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Nincs vége az idegörlő hajrának

Az idény utolsó hazai bajnoki meccsét játszotta második csapatunk.

Megyei II. osztály, 30. forduló. Szekszárdi UFC II.–Kaposszekcső-Csikóstőttős 8–0 (7–0). Jv.: Szabó P. (Petrovics, Horváth T.).

Szekszárd: Császár – Bakó (Decsi, a szünetben), TÓTH P., Pulcz, Pesti – ÁGICS (Csiki, 55.), Tolnai (Bognár, 51.) – Lőrinc, CSIZMADIA (Rupa, 51,), TÓTH D. – CSENDE I. (Málinger, 62.). Játékos-edző: Vizdár Zsolt.

Kaposszekcső: Végh – Fehér A., Porció, Cser, Gulyás, Valkó, Matúz (Régi N., 82.), Papp M., Régi J., Nagy A., Nagy P. Edző: Iván József.

Ilyen arányban is megérdemelten győztünk.

Gólszerzők: Csende I. (16., 37.), Ágics (39., 45.), Tolnai (18.), Csizmadia (23.), Tóth P. (41.), Tóth D. (86.).

Vizdár Zsolt: – Büszke vagyok a csapatomra, elégedett vagyok a szereplésünkkel.

Az utolsó forduló előtt a Bonyhád-Börzsönynek 61, nekünk 60 pontunk van. Június 17-én, vasárnap egységesen 17 órakor a völgységiek Simontornyán lépnek pályára, Vizdár Zsolt együttese Bölcskére látogat, a harmadik Mórágy a negyedik Faddot látja vendégül.