Két pontrúgás után esett gól – döntetlent játszottunk az Iváncsával - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Két pontrúgás után esett gól – döntetlent játszottunk az Iváncsával

Ikszeltünk a hazai szezonzárón.

NB III Közép-csoport, 29. forduló. Szekszárdi UFC–Iváncsa KSE 1–1 (1–0). Jv.: Bana (Perák, Vad).

Szekszárd: Lékai – KOVÁCS D. (Budai, 63.), Károly V., ARENA Á. – Márton E. (Preininger, 93.), Lékó (Csigi, 75.), NAGYVÁRADI, KOZICS, DALLOS – Hegedűs M., Fejes. Vezetőedző: Kvanduk János.

Iváncsa: Zelizi – Hauser (Berényi, a szünetben), Kónya (Folmer, a szünetben), Varga B., Szauter (Fazekas, 75.), Fekecs, Aradi, Cseszneki, Pribék, Büki, Balogh L. Vezetőedző: Domján Attila.

Biztos bronzérmesként lépett pályára a tolnai megyeszékhelyen a Fejér megyei együttes, amely 18 meccses veretlenségi szériát épített ki. A vendégek utoljára tavaly októberben hazai pályán a Paks II-től szenvedtek 3–0-s vereséget. Csapatunk felszívta magát a hazai szezonzáróra, a vezetést is megszerezte, de a csoport góllövőlistáját vezető Balogh László – aki Bölcskén is játszott két szezont – végül meglőtte a szokásos gólját. Nyílt támadójátékot játszó csapatok összecsapásán két pontrúgás után esett góllal lett pontosztozkodás.

Gólszerzők: Fekecs (öngól, 23.), illetve Balogh L. (47.).

Kvanduk János: – Addig amíg nem rúgjuk be a helyzeteinket, hiába nyújtunk a mezőnyben meggyőző teljesítményt.