Csak a büntetők döntöttek a bronzmérkőzés első, szekszárdi felvonásán - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Csak a büntetők döntöttek a bronzmérkőzés első, szekszárdi felvonásán

A Tolna Szekszárdon szerzett előnyt a női futsal NB I bronzmérkőzésének első felvonásán, így egy lépéssel közelebb került a harmadik helyhez.

Helyosztó a 3. helyért, 1. mérkőzés. Agenta Girls Szekszárd FC–Brandmission Artifex Tolna-Mözs 2–2, büntetőkkel: 2–3. Szekszárd, városi sportcsarnok, Jv.: Liebhardt A. (Zsarnóczay T., Soós K.).

Szekszárd: Hargas – Ganczer, Megyes, Buchmüller, Horváth K. Csere: Lelovics R., Kágyi, Fábián R., Lovász, Beke A. Edző: Micskó Márk.

Tolna-Mözs: Ősz – Szalkai, Horváth H., Varga A., Üveges K. Csere: Farkas K. Játékos-edző: Varga Adél.

Gólszerzők: Megyes (27.), Horváth K. (31.), illetve Üveges K. (23., 33.). Büntetők: Beke, Megyes, illetve Üveges, Horváth H., Varga A.

„Nem játszottunk jól, de így is végig nyílt volt az összecsapás – nyilatkozta Micskó Márk. – Mindkét csapatnak megvoltak a helyzetei, sajnos 2–1-es vezetésünknél mérkőzéslabdát hibáztunk, és fél perccel később a futball törvénye büntetett. Több kell a következő mérkőzésen, akkor visszahozhatjuk a bronzmeccset Szekszárdra!"

A két nyert mérkőzésig tartó párharc állása: 1–0 a Tolna javára.

A második mérkőzést május 13-án rendezik a tolnai sportcsarnokban.