A nem túl látványos játékot hozó mérkőzésen Hegedűs Márk gólja döntött - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

A nem túl látványos játékot hozó mérkőzésen Hegedűs Márk gólja döntött

A 18. fordulóból elhalasztott meccset pótoltuk.

Közép-csoport. Szekszárdi UFC–Dunaújváros 1–0 (1–0). Jv.: Antal P. (Kulcsár D., Máyer).

Szekszárd: Lékai – Márton E., KÁROLY V., ARENA Á., Preininger – JUHÁSZ M., LÉKÓ, Kozics, Budai (Nagyváradi, 58., Rácz F., 82.) – Hegedűs M., Fejes (Csigi, 37.). Vezetőedző: Kvanduk János.

Dunaújváros: Vaszócsik – Kovács G., Farkas V., Csehi T., Dobos Á., Dorogi, Tóth T. (Ferencz, 72.), Szepessy (Karacs, 62.), Király, Sándor T. (Pál D., 76.), Zvara. Vezetőedző: dr. Dobos Barna.

A csapatok és a nézők egyperces néma gyászszünettel emlékeztek a péntek este autóbalesetben elhunyt Márkvárt Jánosra.

Indiszponáltnak tűnt együttesünk a meccs elején, jobban kezdtek a vendégek. Az első félidő derekán aztán a semmiből vezetést szereztünk. A játékrész hátralévő részében mezőnyben gyűrték egymást a csapatok. A szünet után többet birtokolta a labdát a Dunaújváros, szinte csak a védekezéssel törődtünk, egy-egy előre vágott labdával próbáltuk megjátszani az elöl magányosan álldogáló Csigi Ádámot. Csehi Tamásék mentek előre, de valamirevaló helyzetet nem tudtak kidolgozni stabilan védekező csapatunk ellen.

Gólszerző: Hegedűs M. (22. perc).

Kvanduk János:  – Izgalmas, fordulatos összecsapás volt. Az első félidőben azt a Szekszárdot láttam, amelyet mindig látni szeretnék. Ezen a pályán minőségi futballt várni furcsa lenne.