A Dabas ellen nem tudtuk meghosszabbítani veretlenségi sorozatunkat - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

A Dabas ellen nem tudtuk meghosszabbítani veretlenségi sorozatunkat

Elszenvedtük első tavaszi vereségünket az NB III-as focibajnokságban.

Közép-csoport, 21. forduló. FC Dabas–Szekszárdi UFC 2–0 (0–0). Jv.: Káprály (Szvetnyik, Kovács B.).

Dabas: Scheilinger – Földes, Makrai, Eördögh, Fritz, Fitos, Erős, Csepregi (Sándli, 75.), Kiss V. (Mundi, 31.), Szkunc (Takács K., 57.), Crvenjakov. Vezetőedző: Erős Károly.

Szekszárd: LÉKAI – Márton E., KÁROLY V., Kovács D., PREININGER – Arena Á., JUHÁSZ M., Lékó (Nagyváradi, a szünetben), Hegedűs M. (Rácz F., 68.) – Csigi (Dallos, a szünetben), Fejes. Vezetőedző: Kvanduk János.

A korai kiállítás után át kellett szervezni csapatunk játékát. A hazaiak többet birtokolták a labdát, az utolsó 20-25 percben beszorultunk a kapunk elé, hősiesen védekeztünk. A hazaiak vezető gólja ellenére sem adtuk fel, hajtottunk az egyenlítő találatért, de jött Takács Kornél...

Gólszerzők: Eördögh (76.), Takács K. (91.). Kiállítva: Kovács D. (Szekszárd, 19.).

Kvanduk János: – „Ha mindent beleadsz és közben megőrzöd a méltóságod, akkor felemelt fejjel hagyod el a pályát."