Utánpótlásfoci: Acsádi Dániel négyet rámolt be - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Utánpótlásfoci: Acsádi Dániel négyet rámolt be

Félidejéhez érkezett az U19-es és U17-es utánpótlás-bajnokság.

U19 NB III Délnyugat, 12. forduló. Szekszárdi UFC–Bajai LSE 8–0 (4–0). Jv.: Álló. Szekszárd: Fekete - Hajpál, Réti (Fazekas, 58.), ÁGICS, ACSÁDI, Rák (Szentes, 62.), Tóth D., Jakab (Sárközi Á., 58.), Balog (Kovács G., 58.), Bajusz, Major. Edző: Dienes Pál.

Gólszerzők: Acsádi (30., 66., 82., 88.), Major (40., 80.), Hajpál (11.), Tóth D. (18.).

Dienes Pál: - Nem játszottunk jól, de örülünk a nagyarányú győzelemnek.

U17: Szekszárdi UFC–Bajai LSE 10–1 (1–0). Jv.: Lengyel. Szekszárd: Zimmermann - Jákob (Farkas-Kozics, 62.), Brandt (Török, 62.), Bősze (Csorvási, a szünetben), JUHÁSZ G. (Kapás, 69.), Kovács R. (Piukovics, 62.), Novák, Kapéter (Juhász B., 62.), Székely (Szombat, 69.), WIRTH, FARKAS K. Edző: Teszler Vendel.

Gólszerzők: Farkas K. (50., 58., 67.), Wirth (56., 70., 87.), Székely (2.), Kovács R. (60.), Török (76.), Piukovics (83.), illetve Szabó B. (72.).

Teszler Vendel: - Az első félidőben harcos ellenféllel szemben nehezen alakítottunk ki jó helyzeteket, többet el is hibáztunk. A szünet után meggyőző lett a fölényünk, szép gólokat szereztünk.