A bajnokság két élcsapata lemásolta a szeptemberi végeredményt - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

A bajnokság két élcsapata lemásolta a szeptemberi végeredményt

A bajnoki címvédő magabiztos teljesítménnyel vitte el a három pontot.

Női futsal NB I, 10. forduló. Agenta Girls Szekszárdi UFC–Hajdúböszörményi TE 1–3 (0–3). Jv.: Maml, Resch, Oláh J.

Szekszárd: Hargas – Ganczer, Buchmüller, Horváth K., Beke. Csere: Deczki, Mausz, Kágyi, Fábián. Edző: Micskó Márk.

A vendégek végig vezetve nyertek, ezzel nagy lépést tettek az alapszakasz elsőség felé. Rendkívül küzdelmes, ugyanakkor sok hibával tarkított összecsapást láthattak a szurkolók. A HTE szeptemberi, 3–1-es hazai sikere után megérdemelten győzött, mert pontosabban játszott és támadói – főleg az első játékrészben – több helyzetet dolgoztak ki.

Gólszerzők: Buchmüller (24.), illetve Benkő (17., 18.), Pádár (10.).

„Nem voltunk könnyű helyzetben a mérkőzés előtt, de a lányok minden dicséretet megérdemelnek, büszke vagyok rájuk – nyilatkozta Micskó Márk. – Az első félidőben volt egy háromperces rövidzárlatunk, amikor két gólt is kaptunk, ez rányomta a bélyegét félidei teljesítményünkre. A második játékrészt nagyon jól kezdtük, három perc alatt ledolgozhattuk volna hátrányunkat, de nem sikerült betalálni. Szépítettünk, de utána már nem tudtunk újabb gólt rúgni. A HTE rutinjának és jóval hosszabb kispadjának köszönheti sikerét, jelenleg még előttünk járnak. Gratulálok nekik; készülünk a következő mérkőzésünkre."